Slovakia Racing Akadémia

Slovakia Racing Akadémia s Peškom, Smržom a Černým!

Lukáš Pešek, Jakub Smrž a Jaroslav Černý. To je trojica skvelých motocyklových pretekárov, ktorí toho dosiahli veľa aj na svetových motocyklových podujatiach. Práve oni traja sa budú ako inštruktori tento rok starať o Vás výkonnostný rast v Slovakia Racing Akadémii, ktorá bude súčasťou podujatí Fun Cup.

Slovakia Racing Akadémiu pripravuje naša agentúra Slovakia Racing pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“. Navyše Pešek, Smrž a Černý sú zároveň zárukou toho, že akadémia pomôže zrýchliť aj profesionálnym pretekárom napríklad zo seriálov Alpe Adria a IMRC!

DÔLEŽITÁ JE KVALITA, NIE KVANTITA

Cieľom Slovakia Racing Akadémie nie je nabrať čo najviac motorkárov, ale skutočným záujemcom sa venovať s maximálnym úsilím o ich zlepšenie sa tak, aby mohli mať zo svojej jazdy radosť, pocit vyššieho bezpečia a zároveň jazdiť rýchlejšie. Preto bude počet účastníkov akadémie obmedzený!

DVE SKUPINY: ZAČIATOČNÍCI A POKROČILÍ

Dôležitým je rozdelenie záujemcov na začiatočníkov a pokročilých, čo dáva oveľa lepšiu možnosť pracovať s jednotlivcami podľa ich konkrétnych potrieb.

–    na začiatočníkov čaká oboznámenie sa so základmi jazdy na okruhu, správnym sedením na motocykli, ideálnou stopou, plynulými prejazdmi zákrutami…

–    pokročilí, kde radi privítame práve aj profesionálnych jazdcov napr. z Alpe Adrie či IMRC, sa dozvedia viac o teórii správneho jazdenia, bude monitorovaný ich spôsobu jazdy, odstraňovanie chybných návykov, zmena myslenia pri jazde, čoho cieľom je zrýchlenie jazdca…

MOŽNOSŤ DLHODOBEJ VÝUČBY

Pre tých, ktorí chcú v akadémii dosiahnuť čo najväčší rast s cieľom presadiť sa čo najvyššie v medzinárodných pretekárskych seriáloch, či pripraviť sa na dráhu profi pretekára, odporúčame zúčastniť sa čo najväčšieho počtu dní akadémie, v najlepšom prípade celej sezóny. V takomto prípade pre týchto záujemcov spolu s našimi inštruktormi pripravíme individuálny komplexný program.

TYPY MOTOCYKLOV

Účasť v akadémii je určená pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v jazde na motocykli, či už sú majiteľmi superšportu, cesťáka, naked bika, alebo cestného endura.

CENA AKADÉMIE

120,-€ / 1 deň

200,-€ / oba dni

AKO SA PRIHLÁSIŤ?

Keď sa chcete zúčastniť akadémie, musíte byť  prihlásení v prvom rade do Fun Cupu, nie je možné prihlásiť sa len do akadémie. Nasledujúca cena za akadémiu sa Vám priráta k cene Fun Cupu.

V prihlasovacom formulári na konkrétny Fun Cup zaškrtnite políčko, na ktorý deň (či oba dni) sa hlásite. Vzápätí sa Vám ponúkne možnosť vybrať si deň (či oba dni) pre akadémiu. Cena akadémie sa Vám priráta do výslednej sumy v automaticky vygenerovaných údajoch pre platbu.

Upozornenie: Po registrácii Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol a do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.

Registrovať sa na jednotlivé termíny môžete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/fun-cup/

Platba za akadémiu priamo na podujatí nie je možná, platí sa len vopred na účet!

ČO ROBIŤ AK STE PRIHLÁSENÝ DO FUN CUPU A DODATOČNE SA CHCETE PRIHLÁSIŤ AJ DO AKADÉMIE?

V tomto prípade napíšte na e-mailovú adresu spirkova@slovakiaracing.sk s tým, že sa chcete dodatočne prihlásiť aj do akadémie.

Do e-mailu uveďte:

– meno a priezvisko

– dátum narodenia

– telefónny kontakt

– napíšte či mate záujem o oba dni akadémie, alebo chcete vužiť prvý či druhý

– výkonnostnú skupinu (A, B, C alebo D)

Následne Vás budeme kontaktovať s ďalšími informáciami o platbe.

BONUSY

Na jazdcov v akadémii samozrejme čakajú rovnaké bonusy ako na podujatiach Fun Cup, pričom sa môžu tešiť aj na viac fotografií či videozáznamov z akadémie, ale aj ďalší sprievodný program.