Novinky

Alpe Adria RR Championship a IMRC Cup: organizačné pokyny k podujatiu na Pannoniaringu

Prinášame vám organizačné pokyny k druhému podujatiu Alpe Adria RR Championship a IMRC Cup na Pannoniaringu.❱❱

_057

Blíži sa uzávierka zvýhodneného predpredaja na 3. podujatie seriálov Alpe Adria Road Racing Championship a EC Stock250 v Rijeke

Dovoľte nám pripomenúť Vám, že 3. júna o polnoci končí zvýhodnený predpredaj na tretie podujatie❱❱

Prvý dvojdňový Fun Cup bol plný jazdenia a zábavy

Druhé tohtoročné podujatie Fun Cup, ktoré pre motorkárov už šiesty rok organizuje agentúra Slovakia❱❱

Blíži sa uzávierka zvýhodneného predpredaja na júnový Fun Cup

Dovoľte nám pripomenúť Vám, že 1. júna o polnoci končí zvýhodnený predpredaj (1 deň za❱❱

FOTOGRAFIE Z PODUJATÍ

Objednajte si profesionálne fotografie z našich podujatí.

Ísť do foto shopu
Alpe Adria Championship

Alpe Adria Championship

ALPE ADRIA ROAD RACING CHAMPIONSHIP je alpsko – jadranský šampionát cestných motocyklov a regionálnou kvalifikáciou na Majstrovstvá Európy, ktoré sú vstupenkou na Majstrovstvá sveta MotoGP.

FIM EUROPE CENTRAL STOCK 250cc 4 STROKE CHAMPIONSHIP

FIM EUROPE EUROPEAN STOCK 250cc 4 STROKE CHAMPIONSHIP

FIM EUROPE CENRAL EUROPEAN STOCK 250cc 4 STROKE CUP je určený pretekárom vo vekovom rozmedzí 12-21 rokov a jej výhodou je ekonomickejšia dostupnosť ako u triedy Moto3. Pretekári budú štartovať na motocykloch so štvortaktným motorom. Preteky európskeho pohára sa budú konať v rámci podujatí seriálu Alpe Adria Road Racing Championship. V rámci päťdielneho seriálu bude na jazdcov čakať vždy dvoje štartov, čo znamená, že body budú zbierať spolu v desiatich pretekoch.

International Motorcycle Race Cup (IMRC MMSR) / IMRC Cup

International Motorcycle Race Cup (IMRC MMSR) / IMRC Cup

International Motorcycle Race Cup (IMRC) je prestížny seriál organizovaný s poverením SMF (Slovenskej motocyklovej federácie). Ide o Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky, v rámci ktorých sa súťaží napríklad aj o slovenský, maďarský, poľský, český pohár, atď. Podujatie úspešne odštartovalo v sezóne 2012 a získalo si priaznivcov z radov pretekárov, odbornej i diváckej verejnosti. Je zároveň prípravou pretekárov pre možný vstup do seriálu Alpe Adria. Je určený predovšetkým pre krajiny V4, teda Slovensko, Česko, Maďarsko a Poľsko.

Fun Cup

Fun Cup

Fun Cup je seriál pretekov určený pre amatérskych jazdcov, ktorý sa koná od roku 2011 na slovenskom okruhu Slovakia Ring v Orechovej Potôni a jeho súčasťou sú vždy tréningy, kvalifikácie a preteky.

Fun Cup

Slovakia Racing Akadémia

Jakub Smrž a Jaro Černý: dvojica skvelých motocyklových pretekárov, ktorí toho dosiahli veľa aj za hranicami našich krajín. Už vlani boli inštruktormi Slovakia Racing Akadémie, ktorú pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup pripravila agentúra Slovakia Racing s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“.