Novinky

DSC_0640

Blíži sa uzávierka zvýhodneného predpredaja na júlový Fun Cup

29. júna o polnoci skončí zvýhodnený predpredaj (1 deň za 110€ a 2 dni za 190€)❱❱

Pozvánka na podujatie Alpe Adria RR Championship a IMRC Cup v Moste

Srdečne Vás pozývame na podujatie šampionátu Alpe Adria spoločne so seriálom IMRC Cup, ktoré❱❱

Motocyklový šampionát Alpe Adria pokračoval v chorvátskej Rijeke

Horúce počasie so silným vetrom sprevádzalo tretie podujatie motocyklového šampionátu Alpe Adria v chorvátskej Rijeke,❱❱

Rijeka – Live Timing a výsledky

V Rijeke sa cez víkend koná tretie tohtoročné podujatie seriálov Alpe Adria RR Championship.❱❱

FOTOGRAFIE Z PODUJATÍ

Objednajte si profesionálne fotografie z našich podujatí.

Ísť do foto shopu
Alpe Adria Championship

Alpe Adria Championship

ALPE ADRIA ROAD RACING CHAMPIONSHIP je alpsko – jadranský šampionát cestných motocyklov a regionálnou kvalifikáciou na Majstrovstvá Európy, ktoré sú vstupenkou na Majstrovstvá sveta MotoGP.

International Motorcycle Race Cup (IMRC MMSR) / IMRC Cup

International Motorcycle Race Cup (IMRC MMSR) / IMRC Cup

International Motorcycle Race Cup (IMRC) je prestížny seriál organizovaný s poverením SMF (Slovenskej motocyklovej federácie). Ide o Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky, v rámci ktorých sa súťaží napríklad aj o slovenský, maďarský, poľský, český pohár, atď. Podujatie úspešne odštartovalo v sezóne 2012 a získalo si priaznivcov z radov pretekárov, odbornej i diváckej verejnosti. Je zároveň prípravou pretekárov pre možný vstup do seriálu Alpe Adria. Je určený predovšetkým pre krajiny V4, teda Slovensko, Česko, Maďarsko a Poľsko.

Fun Cup

Fun Cup

Fun Cup je seriál pretekov určený pre amatérskych jazdcov, ktorý sa koná od roku 2011 na slovenskom okruhu Slovakia Ring v Orechovej Potôni a jeho súčasťou sú vždy tréningy, kvalifikácie a preteky.

Fun Cup

Slovakia Racing Akadémia

Jakub Smrž a Jaro Černý: dvojica skvelých motocyklových pretekárov, ktorí toho dosiahli veľa aj za hranicami našich krajín. Už vlani boli inštruktormi Slovakia Racing Akadémie, ktorú pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup pripravila agentúra Slovakia Racing s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“.