Top výrobcovia erotických pomôcok

Top výrobcovia erotických pomôcok

Erotické pomôcky sú v niečom veľmi podobné autám: na trhu máte prémiové značky, štandard s dobrým pomerom kvality a ceny a low-cost výrobcov, kde je na prvom mieste nízka cena. Naozaj však pri výbere konkrétnej hračky záleží na tom, kto je jeho výrobcom? A podľa akých ďalších vlastností si vyberať produkty? Čítajte ďalej!

Prečo si vyberať značkové erotické pomôcky

Značkové erotické hračky vynikajú už na prvý pohľad, obvykle svojím dizajnom alebo kvalitou spracovania povrchu. To, čím sa však odlišujú od bežných modelov a pomôcok, sa častokrát skrýva v ich vnútri, najmä pokiaľ ide o funkcie či parametre.

Tu sú 4 dôvody, prečo sú značkové hračky lepšie:

  • sú zhotovené z odolnejších, kvalitnejších a na dotyk príjemnejších materiálov, veľký podiel na tom má aj kvalita spracovania povrchu alebo dielov
  • majú lepšie prevedenie a spracovanie, ktoré dlhšie vydrží, najmä ak ide o pomôcky, ktoré vibrujú, pulzujú, rotujú alebo majú iný typ pohybu
  • k dispozícii máte viacero pokročilých funkcií oproti neznačkovým pomôckam, prípadne sú tieto funkcie na lepšej úrovni a ľahšie sa ovládajú
  • majú pokročilé vlastnosti, napríklad už spomínané ovládanie napríklad cez smartfón, dlhšiu výdrž v prípade napájania alebo lepší spôsob stimulácie

Pochopiteľne, treba pozerať aj na niektoré praktické vlastnosti, napríklad využiteľnosť v konkrétnej situácii, niektoré špecifické doplnkové funkcie alebo aj na materiálové vyhotovenie. Väčšina známych a overených značiek však ponúka natoľko veľký sortiment, že nebude žiadny problém nájsť takú hračku, ktorá vám v tom vyhovie.

 

Top značky, ktoré sú zárukou kvality aj najnovších trendov

erotické hračkyPodľa toho, či hľadáte dilda, vibrátory, BDSM pomôcky, análne hračky, lubrikačné gély, masturbátory alebo iný typ pomôcky, sú v kurze rozliční výrobcovia.

Toto sú značky, ktoré vás svojou kvalitou nesklamú:

JoyDivision: Tohto výrobcu asi nie je treba nikomu predstavovať, JoyDivision je prémiová značka s veľkým sortimentom. Či už ide o vibrátory, dilda, venušine guličky pre ženy, análne sprchy a pomôcky, ale aj lubrikačné gély, erekčné krúžky, análne lubrikanty alebo čistiace gély, v každom segmente potvrdzuje značka vysoký štandard prevedenia.

Chisa: Veľmi známou značkou erotických hračiek pre mužov aj ženy je Chisa. V ponuke sú najmä masturbačné pomôcky, napríklad venušine guličky, vibrátory, dilda s realistickým tvarom a veľkosťou či masturbátory pre mužov, ale aj niektoré doplnky k BDSM, napríklad laná. Značka ponúka tiež široký špeciálny sortiment pre análnu stimuláciu.

Shequ: Pomôcky pre mužov aj pre ženy, najmä pre dokonalý zážitok z masturbácie, to viete získať so značkou Shequ. V jej ponuke sp masturbátory pre mužov v tvare vagíny, masturbačné valce na penis, realistické vibrátory a vibračné vajíčka, návleky na penis či dilda pre dokonalú stimuláciu. Ich plusom je ovládanie aj cez diaľkový ovládač.

Fleshlight: Známy a overený producent masturbátorov špeciálne pre mužov, to je Fleshlight. Ide o masturbačné pomôcky v tvare valca, ktoré sú zamerané na čo najviac realistický zážitok imitácie vnútra vagíny. Značka má vo svojej ponuke tiež modely imitujúce orálny alebo análny sex a nevyhýba sa ani imitáciám reálnych odtlačkov pornohviezd.

Silexd: Silexd je výrobcom so špecializáciou v inej oblasti a to konkrétne na masturbáciu žien pomocou umelých penisov. Jeho ponuka zahŕňa dilda vo veľkosti od 15 až do 42 cm s vernou imitáciou skutočného penisu, najmä pokiaľ ide o povrch s dôrazom na žilnatosť a žaluď. Súčasťou výberu sú aj modely vybavené pokročilou vibráciou.

Fifty Shades of Grey: Ak vám názov tohto výrobcu pripomína známy film, nemýlite sa. Značka Fifty Shades of Grey je stelesnením pomôcok inšpirovaných práve touto témou, čiže BDSM. V jej ponuke sú vibračné vajíčka, vibrátory aj análne kolíky, no najmä plácačky, bičíky, reťaze, roubíky a pomôcky pre bondage, zväzovanie a výprask.

Rimba: Podobne špecializovanou značkou je Rimba, ktorá sa zameriava na BDSM pomôcky, no v širšom zmysle. Či už ide o análne kolíky, bonda laná, masky, podväzky a kostýmy pre BDSM, ale aj náustky, štipce na bradavky alebo putá, môžete sa spoľahnúť na luxusné prevedenie a netradičný dizajn. S Rimbou si S/M hry užijete štýlovo!

Pretty Love: Poslednou značkou, ktorú spomenieme v našom prehľade, je Pretty Love. Ide o výrobcu so zameraním na vibrátory, vibračné guličky, venušine guličky, vibračné vajíčka, masturbátory na penis a análne kolíky s vibračnou funkciou. Prednosťami značky sú kvalitné materiálové spracovanie, zaujímavé tvary a pokročilé funkcie stimulácie.

Zvážte aj na to, kde budete erotické hračky kupovať

Všetky vyššie spomínané značky sú zárukou, že bez ohľadu na to, či kupujete vibrátory, dildo, lubrikačný gél alebo BDSM bičík, získate kvalitný výrobok. No okrem značky treba zvažovať aj to, kde danú hračku kúpite. Čo odporúčame? Internetové sexshopy.

Ak by ste nevedeli prečo, tu je zhrnutie pár dôvodov:

  • anonymita, nakoľko nákup spravíte bez toho, aby ste museli niekam chodiť a aj doručenie tovaru k vám domov je v diskrétnom balíčku
  • pohodlie, priamo z domu a pokojne aj z postele cez smartfón, si viete prezrieť všetky značky a ich produkty, vrátane detailných parametrov
  • jednoduchý spôsob platby, zaplatiť sa dá vopred cez internet banking alebo platobnou kartou, ale v prípade potreby aj v hotovosti a na dobierku
  • oveľa širší výber a to najmä skladom, či už ide o značky, typy produktov, farebné alebo materiálové vyhotovenie alebo aj rôzne funkcie a vlastnosti

Nakupovanie cez internet je navyše veľmi jednoduché. Stačí si len zvolené produkty vložiť do online košíka, vyplniť svoje osobné údaje, zvoliť miesto alebo adresu doručenia, vybrať konkrétny spôsob doručenia, zvoliť spôsob platby a potom už len čakať.

Veľkým plusom, ktorý môžete práve v prípade erotického sortimentu využiť, je uloženie zásielky do Zásielkovne alebo na nejaké podobné odberné miesto. Doma sa tak nikto nedozvie, že ste si vôbec niečo objednali a takýmto štýlom môžete prekvapiť napríklad svoju partnerku či partnera a kúpiť im darček bez toho, aby čokoľvek zistili!